Ara

Bize Ulaşın

Bonbili Fiyat Listesi

+9
+10°
+
Tekirdag
Pazartesi, 09

 

 

Akyol Gıda - Bonbili Yumurta 1992 yılında Tevfik AKYOL tarafından AKYOL tavukçuluk olarak Tekirdağ-Malkara ilçesinde faaliyete başlamıştır. Yumurta ve gıda satışımız,2002 yılında Hüsniye AKYOL Bonbili Yumurta adı altında çağın gereklerine uygun olarak TEKİRDAĞ ilinde ilk paketleme tesisini kurarak müşterilerine üretim yeri belli olan hijyenik,temiz,güvenilir,kaliteli,numaralandırılmış yumurtayı piyasaya sürerek müşterilerinin güvenini sağlayarak hizmetine devam etmiş ve dağıtım ağını MARMARA bölgesindeki müşterilerine hitap ederek genişletmiştir.


Ar-Ge çalışmaları ile 2011 yılında firmasını geliştirerek yeni yumurta paketleme tesisini Tekirdağ ili ,merkez,Çınarlı mahallesinde kurmuştur.Bu paketleme tesisi çağın gerekleri olan sağlıklı,Hijyenik,ve son sistem depolama şartları ile oluşturarak müşterilerine kaliteli,sağlıklı ve uygun fiyatlarla mal tedariklerini sağlamaktadır.

Öncelikli hedefimiz hizmet,kalite,temizlik ve hijyendir,halkımızın protein ve gıda ihtiyaçlarını en üst düzeyde sağlıklı nesilllerin yetiştirilmesi için Ar-Ge çalışmalarını devam ettirerek halkımıza hizmet vermektir.

Temizlik,hijyen şartlarına ve soğuk zincire dikkat ederek ürünlerimizin paketlenmesini sağlamakta amacımız müşterilerimize kusursuz mal ve hizmet vermek  olup müşterilerin talep ve istekleri doğrultusunda kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz.


  Yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir.Hedefimiz her zaman günün gelişen teknolojilerine uygun olarak temiz,hijyenik,güvenilir,sağlıklı " Ucuz Yumurta "  ürün gruplarıyla müşterilerimize kaliteyee önem vererek hizmet edebilmektir.

Her türlü şikayet,öneri ve siparişleriniz için 24 saat arayabilirsiniz.

 

Kurumsal > Hakkımızda / Vizyon - Misyon / Sertifikalarımız / Kalite Politikamız / Foto galeri / Basında biz
  • Hakkımızda 4384 kez görüntülendi...